Odkup odszkodowań Łódź

Odkup odszkodowań Łódź sposobem na gotówkę

Odkup odszkodowań Łódź przez rzeczoznawcę stanowi szybki i prosty sposób na dodatkową gotówkę, którą przeznaczymy na naprawę auta. Gdy wcześniejsza kwota wypłacona przez firmę ubezpieczeniową wydaje się być zbyt mała, należy skontaktować się z zaufanym fachowcem. Należy podkreślić, że warunkiem uzyskania dopłaty jest brak wcześniejszej ugody z ubezpieczycielem. Inaczej po ptakach.

Kierowca nie musi martwić się o inne koszty na czas procesu odkupu odszkodowania. Do bez kosztowych usług należy zarówno analiza kosztorysu, jak i  wycena dopłaty. Także za sporządzenie umowy nie zapłacimy ani złotówki. Odkup dotyczy tylko części zaniżonej odszkodowania, którą ubezpieczycielem powinien nam wypłacić już za pierwszym razem.

Dla kogo odkup odszkodowań Łódź?

Kwota którą otrzymaliśmy poprzez wykup odszkodowań nie podlega zwrotowi. Możemy więc już przestać się zamartwiać. Rzeczoznawca reprezentuje nas w sądzie i to on jest stroną procesu. My możemy w spokoju czekać na pomyślne zakończenie sprawy. Czasem kierowcy są przekonani, że uzyskanie dopłaty do odszkodowania jest zupełnie nierealne. Patrzą na swój stary samochód i łapią się za głowę, niejednokrotnie przeklinając.

W praktyce zupełnie nieistotne są kwestie techniczne. Odkup odszkodowania dotyczy spraw zarówno przy starych autach z dużym stopniem zniszczenia, jak i nowych mało uszkodzonych.  Jeśli kierowca uzna, że wypłata na likwidację szkody jest krzywdząca, należy skontaktować się z konkretnym rzeczoznawcą. Odkupienie praw od szkody komunikacyjnej to proces w pełni legalny. Rzeczoznawca działa więc całkowicie w granicach prawa.

Odkup odszkodowań Łódź a formalności

Uzyskanie dopłaty do odszkodowania nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji. Co więcej, firma prowadząca odkup sama zawiadamia ubezpieczyciela o wypłacie. Aby ubiegać się o dopłatę konieczne jest jedynie dołączenie niezbędnych dokumentów – kosztorysu i decyzji o wypłacie odszkodowania. Jeśli zaś takich nie posiadamy, należy wypełnić formularz, na którego podstawie otrzymamy od ubezpieczyciela owe pisma.Należy pamiętać, że nasze roszczenia będą bezzasadne, jeśli wcześniej zawarliśmy ugodę z firmą ubezpieczeniowa. Wówczas możemy zapomnieć o dopłacie do odszkodowań.

Czytaj też:

Odszkodowania Białystok