Odkup odszkodowań Kraków

Odkup odszkodowań Kraków to szansa dla kierowców

Pieniądze, które zostały wypłacone przez firmę ubezpieczeniową nie zawsze muszą starczyć na faktyczną naprawę szkody. Wtedy z pomocną dłonią przychodzi rzeczoznawca. Jego tajną bronią jest  odkup odszkodowań Kraków. Dzięki swej dużej wiedzy załatwi sprawę szybko i sprawnie. Należy pamiętać, że wcześniej nie mogliśmy zawrzeć ugody z instytucja ubezpieczeniową. Wówczas odkup odszkodowania będzie czymś w kategorii fikcji naukowej. Wykup nie pociąga za sobą dodatkowych opłat. Zdecydowana większość usług oferowanych w tej dziedzinie przez rzeczoznawcę jest całkowicie bezpłatna. Należy przez to rozumieć działania w zakresie analizy kosztorysu czy sporządzenia umowy. Odkup odszkodowań Kraków obejmuje kwotę, którą firma ubezpieczeniowa nam nie zapłaciła, choć w rzeczywistości nam się należała.

Co obejmuje odkup odszkodowań Kraków?

Przedmiotem wykupu odszkodowań mogą być szkody stosunkowo małe, np.urwane lusterko, jak i nieco większe, czyli choćby urwana maska. Nie ma znaczenia ponadto wiek naszego auta, jego marka czy sam przebieg. Jeśli chcemy sprzedać prawo do szkody, najpierw należy zgromadzić odpowiednie dokumenty. Ważniejsze z nich to decyzja o wypłacie odszkodowania i kosztorys naprawy. Najpierw powinniśmy je otrzymać od naszego towarzystwa ubezpieczeniowego. Gdy owe dokumenty znikły niczym klucze o poranku, nie musimy się martwić. Rzeczoznawca wystąpi o ich ponowne wysłanie.

Odkup odszkodowań Kraków jest legalny

W kilkadziesiąt godzin poznamy kwotę, za którą odkupi od nas szkodę. W tydzień od wykupu odszkodowania spodziewane pieniądze otrzymamy w formie przelewu bądź gotówki. Jeśli mamy jakieś obiekcje, należy wiedzieć, że odkupienie praw od szkody komunikacyjnej odbywa się w sposób całkowicie legalny. Nic nam nie grozi. możemy jedynie zyskać. Odkupienie praw do szkody odbywa się w całości w przepisach prawa. W procesie wytoczonym ubezpieczycielowi przez wynajętą firmę nie jesteśmy już stroną, a odwołanie odbywa się w bezpieczny sposób.

Aby powstała szansa na odkup odszkodowania, wcześniej nie mogła być zawarta ugoda z ubezpieczycielem. Odkup odszkodowania to procesem w miarę szybki.  Rzeczoznawca wpierw sprawdzi czy nikomu już szkody nie odsprzedaliśmy. Nie każdy człowiek postępuje uczciwie. Weryfikacja jest koniecznością.

Czytaj też:

Rzeczoznawca Białystok i cała Polska